Стандард

Алексова

ЕКОНОМИЈА

Алексова: Неповратна финансиска помош за спас на туризмот и угостителството

Влатко Зорба
Туристичко-угостителскиот сектор се наоѓа го исклучително тешка состојба, а деловните субјекти поради тоа што не се во состојба да ги подмират достасаните обврски се принудени...
error: Превземањето на содржина без дозвола од авторот е дело казниво со закон!!!