СТАНДАРД life

Амал и Џорџ Клуни

Стил

📷Амал и Џорџ Клуни целосно го маѓепсаа Лондон со својата елеганција

Urednik
Амал и Џорџ Клуни се појавија во Лондон на премиерата на филмот на Џорџ „The Boys in the Boat“ и ги воодушевија сите присутни на...