СТАНДАРД life

Елеганција

Стил

📷Амал и Џорџ Клуни целосно го маѓепсаа Лондон со својата елеганција

Urednik
Амал и Џорџ Клуни се појавија во Лондон на премиерата на филмот на Џорџ „The Boys in the Boat“ и ги воодушевија сите присутни на...
Стил

📸📽 Олицетворение на елеганцијата во хит бојата на сезоната: Оваа шик Французинка никого не остава рамнодушен

Urednik
Минатиот викенд, 18-тото издание на филмскиот фестивал во Рим беше свечено затворено со традиционалната церемонија на доделување награди, која, како и бројните фестивалски премиери, не...