Стандард

ЦЕС

ТЕХНОЛОГИЈА

Samsung ќе ги претстави своите нови Galaxy смартфони на 14 јануари

Влатко Зорба
Јужнокорејскиот технолошки гигант Samsung објави дека следната премиера на новиот смартфон ќе се одржи на 14 јануари, кога се очекува да ја претстави најновата верзија...