Таг : Еден на Еден

Забава МАГАЗИН

Мицкоски во „1 на 1“ открива: Не одам на родителски

Елена Даскалова
Лидерот на опозициската партија, Христијан Мицкоски во гостувањето во шоуто „1 на 1“ најпрво откри дека веднаш по будењето, има ритуал кој се состои од...