Стандард

Грант

ЕКОНОМИЈА

Бектеши: Угостителите да не ги отпуштаат работниците, ќе добијат помош во форма на грант

Влатко Зорба
„Веќе подготвуваме соодветни мерки за да им излеземе во пресрет на угостителите. Јас го поздравувам денешното соопштение на Синдикатот за да ги повика работниците да...
error: Превземањето на содржина без дозвола од авторот е дело казниво со закон!!!