Стандард

Хуавеи П50

ТЕХНОЛОГИЈА

Смартфоните Huawei P50 ќе имаат различни дисплеи

Влатко Зорба
Huawei ги претстави атрактивните смартфони од серијата Mate 40 во октомври и веќе започна да ги продава на светскиот пазар. Компанијата веќе го сврте вниманието...
error: Превземањето на содржина без дозвола од авторот е дело казниво со закон!!!