Стандард

Имоти

КОМПАНИИ

Колкави се просечните цени на недвижностите во Грција?

Влатко Зорба
Киклади, Лефкада, Кефалонија и Атина во моментов се рангирани меѓу најскапите пазари на недвижнини во Грција, според меѓународната компанија за недвижнини „Астонс“, специјализирана за недвижнини...
БИЗЛАЈФ

Од Абрамович до Сталоне: Какви имоти купија sвездите во 2020 година?

Влатко Зорба
Пандемијата Ковид-19 не ги принуди славните да се откажат од купување луксузни недвижнини ширум светот. И оваа година, актери, бизнисмени и пејачи купија имот, вили,...
error: Превземањето на содржина без дозвола од авторот е дело казниво со закон!!!