Стандард

Мисли

ТЕХНОЛОГИЈА

Можеме да ја „исчистиме“ нашата меморија, докажаа научниците

Влатко Зорба
Човечкиот мозок продолжува да ги воодушевува научниците. Со колку можности на нашата свест не сме запознаени? Тешко е дури и да се замисли. Излегува, на...
error: Превземањето на содржина без дозвола од авторот е дело казниво со закон!!!