Стандард

Мобилен Конгрес

КОМПАНИИ

Откажано годинешното издание на мобилниот Конгрес во Барселона

msp-admin
После неколку денови неизвесност и лавина од вести за повлекување на некои од најголемите компании во светот, организаторите на мобилниот Конгрес во Барселона донесоа тешка...
ТЕХНОЛОГИЈА

Honor подготвува настан на 24 февруари на кој ќе претстави многу уреди

msp-admin
Honor подготвува настан за време на Мобилниот Конгрес, кој ќе се одржи на 24-ти февруари под наслов „HONOR’s All-scenario Smart Life Products Launch“. Тогаш очекуваме...
error: Превземањето на содржина без дозвола од авторот е дело казниво со закон!!!