СТАНДАРД life

Пикантно

Храна

Пикантно пилешко со компирчиња прелиено со павлака

Radmila Tasevska
Кремасто пилешко месо кое се топи во уста. СОСТОЈКИ: 300-400 гр пилешко бело месо 50 гр растопен маргарин 5 лажици павлака 1 лажица презла 3...