Стандард

пораст

КОМПАНИИ

Цените на сокот од портокал во пораст на светските пазари

msp-admin
Цената на сокот од портокал на светските пазари се зголеми за повеќе од 20 проценти овој месец, поттикната од зголемената побарувачка предизвикана од пандемијата од...
error: Превземањето на содржина без дозвола од авторот е дело казниво со закон!!!