Таг : Скарлет Јохансон

Забава МАГАЗИН

Скарлет Јохансон е најплатена актерка

Кристина Денесовска
Холивудската актерка Скарлет Јохансон е на врвот на најплатени актерки. Иако снимила повеќе од 30 филмови, не е само тоа она што ја донело на...
Забава МАГАЗИН

Прв инсерт од „Black Widow“, во него ја има и Македонката Симона (ВИДЕО)

Елена Даскалова
Симона Живковска, која има 25 години и е родена во Скопје, а сега живее во Велика Британија, го снима новиот дел на „Black Widow“ заедно...
Забава

Скарлет „растура“ во првиот трејлер за Black Widow! (ВИДЕО)

Влатко Зорба
Главната приказна за Avengers можеби е финализирана во Avengers: Endgame, но првиот трејлер за Black Widow со Скарлет Јохансон е потсетник дека студиото „Марвел“ има...
Забава МАГАЗИН

Скарлет Јохансон искрено за бракот со Рајан Рејнолдс

Пред да ја запознае својата сегашна сопруга Блејк Лајвли, Рајан Рејнолдс беше оженет со една актерка – Скарлет Јохансон. Парот беше во брак три години,...