Таг : тесто

Здравје и Храна МАГАЗИН

Меки и превкусни: Домашни кифлички со џем

user2
Во продолжение прочитајте совршен рецепт за подготовка на меки домашни кифлички полни со џем, кои одлично одат со утринското кафе. Потребни состојки: 20 гр квасец...