16.8 C
Скопје
25 септември, 2023
СТАНДАРД life
Балкан микс

Цеца проговори за свадбата на Анастасија и Гудељ!

Српската пејачка Светлана Ражнатовиќ проговори за свадбата на нејзината ќерка, Анастасија со познатиот фудбалер Немања Гудељ.

Анастасија и Немања неодамна се верија, а многумина со нетрпение ја очекуваат венчавката.

Сепак, иако медиумите пишуваат дека ќе има две прослави, Цеца истакнува дека се уште не била информирана за тоа.

– Престанете да зборувате за свадбата, каква е тоа свадба кога ја не сум информирана! Се уште не се знае кога ќе се организира, ќе видиме, кратко изјави турбо-фолк ѕвездата.

Поврзани вести

Вдовицата на Оливер Драгојевиќ ја откри причината зошто 3 децении не сакал да пее во Белград

Urednik

Северина за приклучувањето на „Суперстар“: „Мајка ми најмногу ќе се радува на шоуто“

Radmila Tasevska

ВОЈАЖ И БРЕСКВИЦА НЕ ПРЕСТАНУВААТ! Вака пејачот одговори на ПРОВОКАЦИИТЕ на поранешната девојка! (ФОТО)

Radmila Tasevska