СТАНДАРД life

Шоубиз

Шоубиз

Полни раце и гримаси: Бен Афлек се „мачи“ на снимање на реклама

Urednik
Познатиот актер и продуцент е голем обожавател на еден од најпознатите синџири специјализирани за американски крофни. Здружен со ѕвездата на TikTok, Чарли Д’Амелио, тој ја...
Шоубиз

Тајната борба на позната актерка: „Поминав низ многу работи за кои никој не знаеше“

Urednik
Холивудската ѕвезда Џенифер Лав Хјуит во последно време е повлечена од својот актерски живот, но со својата заедница на обожаватели и понатаму комуницира преку социјалните...
Шоубиз

📽 Леонардо ди Каприо беше воодушевен од веста од Хрватска, ја сподели со милиони

Radmila Tasevska
Холивудскиот актер Леонардо ди Каприо на социјалните мрежи сподели видео за Хрватска и зборуваше за проблем со кој се справува земјата. Познато е дека актерот...
Шоубиз

Бритни Спирс: Никогаш нема да се вратам во музичката индустрија

Radmila Tasevska
Бритни Спирс изјави дека никогаш нема да се врати во музичката индустрија. 42-годишната пејачка на Инстаграм ги демантираше неодамнешните медиумски извештаи дека снима нов албум....
Шоубиз

Мерил Стрип во овој филм се појавила само пет минути, а заработила 3 ​​милиони долари

Radmila Tasevska
Мерил Стрип е една од најплатените актерки на денешницата, што и не е толку чудно со оглед на бројните успешни филмови во кои глумеше. Меѓутоа,...
Шоубиз

📸Кристина Агилера откри како ослабела скоро 20 килограми

Urednik
Кристина Агилера неодамна ги шокираше своите обожаватели појавувајќи се во совршена форма откако стана јасно дека ослабела речиси 20 килограми од својата тежина. 43-годишната пејачка...
Шоубиз

Еден од најпопуларните парови го поминува одморот во Мексико

Urednik
Популарната манекенка Каја Гербер деновите ги поминува сончајќи се покрај базен, придружувана од 32-годишниот Остин Батлер. Гербер и Батлер се во романтична врска повеќе од...
Шоубиз

📸 Кање Вест ја фотографирал полугола сопругата: Објавил се на Инстаграм

Radmila Tasevska
Канје Вест повторно се најде на удар на критики поради серијата полуголи фотографии од неговата сопруга Бјанка Сенсори кои ги објави на Инстаграм. Покрај нејзините...
Шоубиз

📸 Хали Бери каква што досега не сме ја виделе: Актерката предизвика лавина коментари на Инстаграм со нејзиниот стајлинг

Radmila Tasevska
Актерката Хали Бери со една своја фотографија предизвика лавина коментари на Инстаграм. Имено, таа позираше во лифт, а беше облечена во зелено боди од тантела...
Шоубиз

И го донираше својот бубрег, а потоа се оддалечија: Најдобрата пријателка на Селена Гомез откри каков однос имаат тие две сега

Radmila Tasevska
Пејачката Селена Гомез и актерката Франсија Раиса го обновија пријателството откако извесно време беа оддалечени една од друга. Тие двајца се запознале во 2007 година,...