СТАНДАРД life

марија шерифовиќ

Балкан микс

„СТРАШНА БОЛКА И СТРАШЕН ПРОЦЕС! Марија Шерифовиќ во агонија по естетска корекција

Urednik
Српската пејачка Марија Шерифовиќ синоќа одговараше на прашањата на следбениците на социјалната мрежа Инстаграм. Популарната пејачка беше запрашана од следбеник кога планира да ја извади...
Балкан микс

Марија Шерифовиќ: „Мајка ми повеќе нема да пее“

Radmila Tasevska
-Шерифовиќ Верица е пензионер – рече Марија. Марија Шерифовиќ синоќа, 5 јули, пееше на Бања Лука фест, каде пред концертот зборуваше за насобраните медиуми. Како...