Стандард

Антитела

БИЗЛАЈФ

Дански угостители за 20 евра нудат пиво и тестирање за антитела во кафулиња

Влатко Зорба
Данска, која во моментов ја има третата најниска стапка на заразени и смртност во Европа, се врати во понормален живот од минатата среда. Повеќето ученици...
error: Превземањето на содржина без дозвола од авторот е дело казниво со закон!!!