Стандард

Дис

КОМПАНИИ

Шефот на Volkswagen отвори Твитер и упати „закани“ кон Маск

Влатко Зорба
Првиот човек на Volkswagen, Херберт Дис, се приклучи на Twitter вчера, и во првиот твит што го објави, се обрати на својот ривал Елон Маск....
error: Превземањето на содржина без дозвола од авторот е дело казниво со закон!!!