Стандард

Етер

КРИПТОВАЛУТИ

Нов рекорд на етерот, во сериозен плус е биткоин

Влатко Зорба
Откако минатата недела ја проби „магичната граница“ од 60.000 долари, и падна на 57.000 долари вчера, биткоинот денес повторно изненадува. Утрово, оваа криптовалута започна во...
error: Превземањето на содржина без дозвола од авторот е дело казниво со закон!!!