Стандард

iphone

КРИПТОВАЛУТИ

Apple принуден да ги врати полначите прикупување нов iPhone во Бразил

Кога Apple го претстави најновиот модел на iPhone минатата година, најголемото изненадување не беа подобрените карактеристики на телефонот, туку она без што ќе останат потрошувачите...
ТЕХНОЛОГИЈА

Корисниците на Apple бесни: Дали го имате и вие овој проблем на вашиот iPhone?

msp-admin
Поголемиот дел од рецензиите на четирите модели на iPhone претставени од Apple во октомври, кои се исто така достапни на нашиот пазар, се позитивни. Одличен...
КОМПАНИИ

Ако Македонец сака да си купи нов iPhone, тогаш само за него ќе мора да работи 76 дена

msp-admin
Ако некој Македонец сака да си купи нов iPhone, тогаш само за него ќе мора да работи 76 дена, пишува германскиот весник Frankfurter Allgemeine Zeitung...
error: Превземањето на содржина без дозвола од авторот е дело казниво со закон!!!