СТАНДАРД life

крофни

Храна

МИНИ КРОФНИ СО МАЛКУ РАКИЈА ГОТОВИ ЗА 15 МИНУТИ: Без квасец се прават брзо, посипете ги со шеќер и уживајте МАКСИМАЛНО

Urednik
Мини крофните се едни од најубавите задоволства кои ги сакаат сите, без разлика на возраста. Состојки: * 2 јајца * 2 лажици шеќер * 18...