Стандард

Марк Кубан

КРИПТОВАЛУТИ

Марк Кубан откри 3 од неговите инвестиции во алтткоин

Влатко Зорба
Што има Марк Кубан во своето портфолио на криптовалути? Излегува дека тој има многу DeFi токени базирани на Ethereum од дното на списоците на CoinGecko....
error: Превземањето на содржина без дозвола од авторот е дело казниво со закон!!!