СТАНДАРД life

Рајан Гослинг

Шоубиз

🎥Урнебесна реакција на Рајан Гослинг по освојувањето на наградата на Critics Choice

Urednik
Сезоната на филмски награди е во полн ек, а љубителите на филмот уживаат гледајќи го сиот овој гламур, а особено како нивните омилени актери и...
Шоубиз

Ева Мендес е најголемиот обожавател на Гослинг: „Мојот човек. Мојот живот…’

Urednik
Холивудскиот актер Рајан Гослинг, кој моментално работи на промоцијата на својот најнов филм со Марго Роби „Барби“, навистина може да биде среќен што со себе...