СТАНДАРД life

Ева Мендес

Шоубиз

Ева Мендес предизвика жестока дебата со откритието дека нејзините деца немаат пристап до Интернет

Urednik
Ева Мендес (49) откри зошто нејзините деца, двете ќерки кои ги доби со Рајан Гослинг, немаат пристап до интернет. Актерката има многу јасен став по...
Шоубиз

Ева Мендес е најголемиот обожавател на Гослинг: „Мојот човек. Мојот живот…’

Urednik
Холивудскиот актер Рајан Гослинг, кој моментално работи на промоцијата на својот најнов филм со Марго Роби „Барби“, навистина може да биде среќен што со себе...