Стандард

Холивуд

БИЗЛАЈФ

Холивудските филмови со најмала заработка во изминативе 40 години

Влатко Зорба
Заработката на холивудските филмови доживеа огромен пад минатата година, забележувајќи 80% пад во Северна Америка, откако коронавирусот ги затвори кината и филмските студија го одложија...
error: Превземањето на содржина без дозвола од авторот е дело казниво со закон!!!