Стандард

Сезона

БИЗЛАЈФ

Грција се надева на добра туристичка сезона

Од 15 мај, сите туристи кои биле вакцинирани против коронавирусот или имаат негативен тест, се повторно добредојдени во Грција. Во борбата против пандемијата, властите сметаат...
error: Превземањето на содржина без дозвола од авторот е дело казниво со закон!!!