Таг : Тајни

Забава МАГАЗИН

Семејните тајни на Џенифер Анистон

Елена Даскалова
Џенифер Анистон е една од најомилените холивудски актерки, која најголема популарност стекна со улогата на Рејчел во култната серија „Пријатели“. Она поради кое публиката ја...