Стандард

топ весто

ЕКОНОМИЈА

Шахпаска: Продолжуваме посветено да работиме на новиот Закон за работни односи

Берта Китинска
Министерката за труд и социјална политика Јагода Шахпаска одржа работна средба со претставници од репрезентативните, нерепрезентативните синдикати и претставници на работодавачите, на која се дискутираше за...
error: Превземањето на содржина без дозвола од авторот е дело казниво со закон!!!