Стандард

Живеење

БИЗЛАЈФ

ЖИВОТОТ ВО ОВИЕ ЗЕМЈИ Е ТОЛКУ ЕВТИН, што некаде не е потребно ни да работите

Влатко Зорба
Короната им донесе големи промени на многумина, и тие честопати одлучуваат да го продолжат својот живот на ново место кога сè ќе заврши. Во врска...
error: Превземањето на содржина без дозвола од авторот е дело казниво со закон!!!