Стандард

досада

БИЗЛАЈФ

Што е економија на досада и како ги обликуваше нашите животи за време на пандемијата?

Влатко Зорба
Пандемијата влијаеше на економијата на многу начини, дури и со тоа што луѓето се досадуваа повеќе од кога било. Со ограничување на социјалните контакти, одмор,...
error: Превземањето на содржина без дозвола од авторот е дело казниво со закон!!!