Таг : Дрејк

Забава

Што се крие турбулентниот однос меѓу Ријана и Дрејк

Stefanija Kuzmanovska
Од успешна деловна соработка до меѓусебно флертување и заедничко шетање по црвениот тепих, Ријана и Дрејк постојано ја скокоткаат фантазијата на јавноста, секогаш оставајќи го...
Забава МАГАЗИН

Дрејк ја објави првата фотографија со својот син

Канадскиот рапер Дрејк сподели фотографија на Инстаграм, на неа тој позира со својот двегодишен син Адонис Грахам, кој го добил со поранешната порно актерка Софи...
Забава МАГАЗИН

Кајли Џенер на сака сериозна врска со познатиот рапер

Откако пред повеќе од еден месец ја прекина врската со Травис Скот, таткото на нејзината ќерка Сторми, 22-годишната милијардерка се почесто може да се види...
Забава МАГАЗИН

Ова е најслушаната песна во последните 10 години

Сервисот за стримање на музика Spotify ја објави листата со најслушани песни, албуми и изведувачи во последните 10 години, а открија дека изведувачот чија музика...