СТАНДАРД life

Галакси Ес20

ТЕХНОЛОГИЈА

Samsung ги претстави Galaxy S20, S20 + и S20 Ultra (ВИДЕО)

msp-admin
Samsung ја претстави новата серија на смартфони Galaxy S20 од висока класа, кои го револуционизираат начинот на кој го перцепираме светот околу нас. Galaxy S20...
ТЕХНОЛОГИЈА

Samsung Galaxy S20 + ќе има 120Hz дисплеј, но не и приклучок за слушалки

msp-admin
Продолжува истекувањето на информации околу новите модели на Samsung, кои ќе ги видиме на 11 февруари. Веќе знаеме дека серијата ќе се вика Galaxy S20...