Стандард

Серија

ТЕХНОЛОГИЈА

Samsung ги претстави Galaxy S20, S20 + и S20 Ultra (ВИДЕО)

msp-admin
Samsung ја претстави новата серија на смартфони Galaxy S20 од висока класа, кои го револуционизираат начинот на кој го перцепираме светот околу нас. Galaxy S20...
error: Превземањето на содржина без дозвола од авторот е дело казниво со закон!!!