Стандард

гости

КОМПАНИИ

КРАХ НА ЕВРОПСКИОТ ТУРИЗАМ: Милјарда помалку гости

Влатко Зорба
Минатата година, една милијарда туристи помалку ја посетиле Европа отколку во 2019 година, што е пад од 61%, покажа извештајот на Европската комисија за патувања...
error: Превземањето на содржина без дозвола од авторот е дело казниво со закон!!!