СТАНДАРД life

Хју Џекмен

Шоубиз

🎥Хју Џекмен влезе во неволја во центарот на Њујорк

Urednik
Утрото на Божиќ, актерот Хју Џекман (55) прошета низ центарот на Њујорк и го посети Центарот Рокфелер, каде се наоѓа култната новогодишна елка, а потоа...
Шоубиз

Хју Џекмен се заљубил со позната (и омажена) холивудска убавица?

Urednik
Филмскиот суперхерој Хју Џекмен неодамна беше во центарот на јавноста откако се шпекулираше дека се разведува од својата долгогодишна сопруга Деби Ли Фурнес. Нивниот случај...
Шоубиз

Фотографиите открија со кого Хју Џекмен го поминал првиот роденден по разводот

Radmila Tasevska
Познатиот актер Хју Џекмен го прослави својот 55-ти роденден. Ова е негов прв роденден откако минатиот месец се разведе од сопругата Дебора Ли по 27...