Стандард

јавни набавки

КОМПАНИИ

Најниска цена како критериум за јавните набавки е проблем за компаниите

msp-admin
Најниската цена како критериум во јавните набавки и понатаму е проблем за фирмите кои учествуваат, а 48% од нив сметаат дека има корупција во набавките,...
error: Превземањето на содржина без дозвола од авторот е дело казниво со закон!!!