СТАНДАРД life

внимание

Шоубиз

📸 Том Круз се дружеше со принцот Вилијам, изгледот на актерот привлече внимание

Radmila Tasevska
Актерот Том Круз се појави на хуманитарна гала во Лондон минатата недела. Таму се сретна со принцот Вилијам, со кој исто така разговараше. Последните месеци...
Стил

📽Оливија Родриго блесна во црвен фустан, еден детаљ го украде вниманието

Radmila Tasevska
Американската пејачка и актерка Оливија Родриго блесна на овогодишните Греми награди во фустан на Версаче, кој го замени со впечатлив црвен фустан од индискиот дизајнер...
Стил

📸 Враќање со стил: Ријана го привлече вниманието во никогаш поелегантно издание

Radmila Tasevska
Во улога на славен гостин на ревиите на водечките брендови во светот на модата, никој не привлекува толку внимание како најбогатата дама во музичката индустрија...
Шоубиз

📽 Селена Гомез го привлече вниманието со фустанот на доделувањето на Еми наградите

Radmila Tasevska
Пејачката Селена Гомез со својот беспрекорен изглед го привлече вниманието на доделувањето на Еми наградите во Лос Анџелес. Пејачката за оваа пригода избра фустан од...
Стил

Најубавата жена на светот привлече внимание во мрежест фустан во Њујорк (ФОТО)

Radmila Tasevska
Ешли Грахам привлече внимание на отворањето на новата локација на брендот Сваровски во Њујорк. Таа дојде во проѕирен, блескав фустан, под кој носеше сива долна...
Балкан микс

„Најглупаво име за дете“: Објавата на Огњен Амиџиќ привлече големо внимание (ФОТО)

Radmila Tasevska
Водителот Огњен Амиџиќ и неговата девојка Мина Наумовиќ за неколку месеци ќе го добијат своето прво заедничко дете. Огњен влезе во врска со Мина по...