Стандард

Водород

АНАЛИЗИ

Биогорива наспроти водород: Каде се движи иднината на транспортот?

Влатко Зорба
Оптимистичкото расположение за продажба на електрични автомобили и инфраструктура за полнење е во спротивност со недостатокот на напредок во наоѓањето алтернативни горива за авијацијата, пловењето...
error: Превземањето на содржина без дозвола од авторот е дело казниво со закон!!!