Таг : Еуросупер БС-95

Компании и пазар

Еуросупер БС-95 поскапува за денар

Влатко Зорба
Бензинот Еуросупер БС-95 поскапува за денар, а Еуросупер БС-98, дизелот и екстра лесното масло за домаќинства за половина денар од ноќеска на полноќ, одлучи денеска...