Стандард

ковид-пасоши

БИЗЛАЈФ

Ќе го спасат ли ковид-пасошите туризмот?

Влатко Зорба
Дигиталните здравствени пасоши ќе играат клучна улога во обновувањето на туризмот по пандемијата, вели студија на GlobalData, цитирана од медиумите. Аналитичарите забележуваат дека интересот за...
error: Превземањето на содржина без дозвола од авторот е дело казниво со закон!!!