Стандард

ресторан

ЕКОНОМИЈА

Во рестораните ќе бидат легитимирани само малолетните лица кои ќе побараат алкохол, вели Пауновски

Протоколите ги носат Комисијата за здравство и Владата, но во нивната изработка учествуваат и синдикатите на угостителите изјави денес во Скопски агол на „Утрински брифинг“...
error: Превземањето на содржина без дозвола од авторот е дело казниво со закон!!!