16.8 C
Скопје
25 септември, 2023
СТАНДАРД life

Тејлор Свифт

Стил

Тејлор Свифт и Блејк Лајвли го привлекоа вниманието со заводливи комбинации

Urednik
Тешко е да се најдат две пријателки чиј состанок би привлекол поголемо светско внимание од Тејлор Свифт и Блејк Лајвли, па не е чудно што...
Стил

Гламурозен стајлинг: Тејлор Свифт воодушеви во фустан од тантела

Urednik
Во кратка пауза од нејзината светска турнеја „Eras“, Тејлор Свифт најде време да оди на грандиозната свадба на актерката Маргарет Квали и пејачот Џек Антоноф,...
Шоубиз

Времето лета: Кели од „Беверли „Хилс“ позираше со ќерките

Urednik
Светската турнеја „Eras“ на Тејлор Свифт продолжува во полн ек, а музичарката додаде уште шест датуми на северноамериканската етапа на турнејата. Многубројни познати фаци се...