Стандард

железо

КОМПАНИИ

Железо од Макстил за уметнички скулптури – донација од материјали и апарати за студентите на Факултетот за ликовни уметности

msp-admin
Компанијата Макстил донира за Факултетот за ликовни уметности два апарати за обработка и материјал за изработка на скулптури. Аголна брусилка, апарат за заварување – инвертер...
error: Превземањето на содржина без дозвола од авторот е дело казниво со закон!!!