16.8 C
Скопје
25 септември, 2023
СТАНДАРД life

Блејк Лајвли

Стил

Тејлор Свифт и Блејк Лајвли го привлекоа вниманието со заводливи комбинации

Urednik
Тешко е да се најдат две пријателки чиј состанок би привлекол поголемо светско внимание од Тејлор Свифт и Блејк Лајвли, па не е чудно што...
Стил

Блејк Лајвли на модната ревија во Њујорк привлече внимание во необичен комбинезон

Urednik
БЛЕЈК ЛАЈВЛИ присуствуваше на ревијата на Мајкл Корс во Њујорк. Таа го привлече вниманието на фотографите во златен комбинезон со светки, кој го искомбинира со...
Шоубиз

4 правила за воспитување на деца на кои се придржува Блејк Лајвли

Urednik
Актерката Блејк Лајвли е најжешката мајка во Холивуд и има четири деца во бракот со актерот Рајан Рејнолдс. Таа стекна огромна популарност во 2007 година...