Стандард

болести

ТЕХНОЛОГИЈА

Зошто луѓето ја обвинуваат 5G мрежата за разни болести? Еве го одговорот и на тоа прашање

msp-admin
Идејата за необјаснет симптом е во суштината на нешто познато како „идиопатска нетрпеливост кон околината“, која честопати се нарекува и повеќекратна хемиска осетливост или еколошка...
error: Превземањето на содржина без дозвола од авторот е дело казниво со закон!!!