Таг : Хајди Клум

Забава МАГАЗИН

Хајди Клум е негативна на коронавирусот

Менекенката Хајди Клум објави дека се сомнева дека е заразена со коронавирусот. „Чувствував дека имам вирус, ми беше ладно и ми течеше носот. Не се...
Забава МАГАЗИН

Хајди Клум се чувствува подобро, била само настината

Хајди Клум објави дека нејзините тестови се негативни на коронавирус, исто како и на сопругот Том Каулиц. Таа веќе 14 денови е изолирана, но тестовите...
Забава МАГАЗИН

Хајди Клум и сопругот се тестираа на коронавирусот

Познатата манекенка Хајди Клум неодамна на својот Инстаграм профил објави видео во кое изразила загриженост бидејќи се сомнева дека се заразила со коронавирусот. Клум се...
Забава МАГАЗИН

Манекенката Хајди Клум стравува дека е заразена со коронавирусот

Кристина Денесовска
Една од најпознатите супермодели на светот Хајди Клум на социјалните мрежи се пожали дека не се чувствува добро и на своите обожаватели им објаснала зошто...
Забава МАГАЗИН

Хајди Клум повторно се надмина себе со маската за Ноќта на вештерките (ФОТО)

Влатко Зорба
Хајди Клум важи за кралица на Ноќта на вештерките, бидејќи секогаш има уникатни и неверојатни маски, кои никој досега не ги надминал во креативноста. Оваа...