Стандард

Јаневски

ПРЕТПРИЕМАЧ

Јаневски: Пандемијата ги покажа слабите страни на македонскиот туристички сектор

Влатко Зорба
Ако сакаме да ги опишеме состојбите во туристичкиот сектор во 2020 година тоа би го направил со споделување на повеќе статистички податоци односно – помала...
error: Превземањето на содржина без дозвола од авторот е дело казниво со закон!!!