Стандард

Брисел

КОМПАНИИ

Една третина од рестораните во Брисел пред банкрот

msp-admin
Една третина од 1.200 ресторани кои работат во Брисел би можеле да банкротираат до есен поради финансиски проблеми предизвикани од пандемијата, пренесува агенцијата Анадолија. “Многу...
error: Превземањето на содржина без дозвола од авторот е дело казниво со закон!!!