СТАНДАРД life

партнер

Секс и врски

Како да го најдете вистинскиот партнер?

Radmila Tasevska
Не е лесно да го најдете вистинскиот партнер, а привлечноста и хемијата како повеќе да одмагаат отколку што помагаат во потрагата, бидејќи луѓето често се...
Хороскоп

Дали и вие сте меѓу оние хороскопски знаци кои најчесто избираат погрешен партнер?

Radmila Tasevska
Поради нивниот карактер и потреби, овие четири знаци на Зодијакот често избираат партнери од осаменост, потреба од малку внимание или желба да се докажат од...
КОМПАНИИ

Најголемата кинеска онлајн компанија Алибаба стана онлајн партнер на Cashback World

msp-admin
Алибаба, една од најголемите компании од Кина во светот која се занимава со е-трговија стана онлајн партнер на Cashback World (Кешбек Ворлд). Најголемата куповна заедница...